İTÜ Eklemeli İmalat Takımı

Eklemeli Düşünmek Konferansı Katılımcıları için Kişisel Verilerin Korunumu Politikası

Giriş

İTÜ Eklemeli İmalat Takımı olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle, sizi hangi verileri topladığımız, veri toplamanın amaçları ve verilerinize ilişkin haklarınızla ilgili olarak aydınlatmak amacıyla bu Kişisel Verilerin Korunumu Politikası’nı hazırladık.

,

Bu politika yalnızca Eklemeli Düşünmek Konferansı kapsamında geçerlidir.

Topladığımız veriler

Konferansa kaydolurken bize doğrudan ad, soyad, üniversite, bölüm, sınıf ve e-posta gibi verileri sağlarsınız.

Topladığımız verileri nasıl kullanıyoruz?

Bize doğrudan sağladığınız verileri, bünyemizde düzenlenen etkinliklerin tarihlerini ve içeriklerini iletmek için kullanıyoruz.

Verilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?

Eklemeli Düşünmek Konferansına kayıt olurken doğrudan paylaştığınız verileri sistemlerimizde saklıyoruz. Paylaştığınız bu veriler etkinlik sonlanana kadar sistemlerimizde saklanır. Verilerinizin etkinlik sonrasında saklanmamasını talep etmeniz halinde bizimle eklemelidusunmek@itu.edu.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Verilerinizin paylaşımı

Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için resmi merciler ve mahkemelerden gelen bağlayıcı taleplere cevap vermek amacı dışında verilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz. KVKK 11. Kanunu Gereğince Kişisel verilerinize ilişkin haklarınız

Aşağıda açıklanan haklarınız eklemelidusunmek@itu.edu.tr adresine e-posta göndererek kullanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Bizimle her zaman eklemelidusunmek@itu.edu.tr eposta adresine yazarak bu Kişisel Verilerin Korunumu Politikası ile ilgili sorularınız ve yorumlarınız hakkında iletişime geçebilirsiniz.